Неділя, 27 вересня

Один із найбільших забудовників Одеси, «Будова», зіткнувся з фінансовими проблемами. Компанія зупиняє роботу над низкою об’єктів, постачальники вивозять матеріали, а замовників інформують про додатковий рік очікування. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Будівельна компанія «Будова» вважається однією з найбільших на півдні країни. Та попри все, забудовник почав зупиняти роботу на своїх майданчиках та заморожувати проекти на невизначений термін. За словами клієнтів, повідомлення про перенесення запланованих термінів здачі на один рік почали надходити ще минулого місяця.

Сьогодні ж робота над новими секціями одного з житлових масивів повністю зупинилася. Через фінансові проблеми постачальники будівельної продукції почали вивозити свої матеріали. Наприклад, після безрезультативних спроб отримати хоча б частину оплати свої матеріали вивіз постачальник склопакетів.

Прес-служба «Будови» поки що утримується від офіційних коментарів. Натомість співробітники компанії у приватному діалозі підтверджують фінансові проблеми. За їхніми словами, забудовник паралельно почав будівництво нового заводу, однак не розрахував фінанси, через що був змушений терміново «заморозити» низку об’єктів компанії.

Залишити коментар