Четвер, 24 вересня

Вадим Комаров, черкаський журналіст, котрий перебував у комі після побиття на початку травня, помер, не виходячи з коми. Про це повідомив голова Національної спілки журналістів Сергій Томіленко.

«Сьогодні уночі помер черкаський журналіст Вадим Комаров, жорстоко побитий у центрі Черкас 4 травня. Від часу нападу Вадим був без свідомості, перебував у стані коми», – написав Сергій Томіленко.

Він зазначив, що єдина версія замаху, а тепер уже й убивства, яку поділяють черкаські журналісти, – саме професійна діяльність Вадима Комарова.

«Він був незручним для багатьох місцевих політиків. Ставив незручні питання про корупцію в Черкасах, порушував резонансні теми», – пояснив Томіленко.

За словами голови Національної спілки журналістів, організація продовжує наполягати на проведенні спеціальних парламентських слухань з питань фізичної безпеки журналістів та свободи слова.

«Продовжуємо вимагати реального, а не декларативного захисту прав українських журналістів! Чергове вбивство журналіста в Україні. Після демонстративно убитого в центрі Києва Павла Шеремета сумний список поповнюється новим прізвищем», – заявив Томіленко.

Залишити коментар