П'ятниця, 18 вересня

Група «Інформаційний спротив» продовжить роботу після загибелі народного депутата України, одного з координаторів і співзасновників групи Дмитра Тимчука. Про це йдеться в заяві групи.

«19 червня трагічно загинув один із координаторів і співзасновників групи “ІС”, народний депутат України і підполковник запасу Збройних сил України, військовий журналіст Дмитро Тимчук. Група “ІС” і колектив Центру військово-політичних досліджень висловлюють із цього приводу глибоке співчуття всім рідним і близьким нашого друга й колеги», – ідеться в повідомленні.

Представники групи не збираються припиняти свою діяльність на користь України.

«Дмитро завжди був справжнім професіоналом. Він назавжди залишиться в нашій пам’яті як людина твердих патріотичних переконань, непохитних моральних принципів, якими він ніколи не поступався. Саме завдяки людським і професійним якостям Дмитру вдалося зібрати однодумців, які з самого початку російської агресії й до цього дня захищали Україну на інформаційному фронті. Його життєвий і професійний шлях був сповнений вагомих здобутків в інтересах своєї Батьківщини. Ми пам’ятатимемо його як чесну, порядну людину і справжнього офіцера», – зазначили в «Інформаційному спротиві».

У групі також закликали вітчизняні та зарубіжні ЗМІ, а також усіх тих, кого не залишила байдужими ця трагедія, не поширювати домислів про її причини й обставини, а дочекатися офіційних результатів слідства.

«Група “ІС” і надалі всіма силами відстоюватиме національні інтереси України. І ми обов’язково реалізуємо всі плани, до яких мав стосунок наш загиблий колега. Група “ІС” щиро вдячна всім, хто висловив нам, рідним, близьким і друзям Дмитра в цей важкий час слова підтримки і співчуття», – наголошується в заяві.

Залишити коментар