Середа, 2 грудня

Президент РФ Володимир Путін заявив, що Москва «повністю не згодна» з доказами щодо причетності росіян до збиття малайзійського «Боїнга» рейсу MH17, які представила Міжнародна слідча група. 

«Те, що мі бачили, та те, що представлено в якості доказів вини Росії, нас абсолютно не влаштовує. Ми вважаємо, що там взагалі немає доказів. Усе, що було представлено, взагалі ні про що не свідчить», – заявив Путін.

Також президент Росії додав, що до розслідування катастрофи МН17 ще є багато питань, на яких немає відповіді.

10 комментария

 1. крымчанин on

  Вова сказал все правильно
  Дело политизировано и шито белыми нитками
  «Доказателтства» смехотворны и похожи на издевку над здравым смыслом
  Рано или поздно США, как заказчик провокации и Украина, как ее исполнитель, будут обличены, а виновные наказаны.

 2. І як вам це від Путіна? А саме: ми боїнг рейсу MH17 звісно збили, але «повністю не згодні» з доказами щодо причетності росіян до збиття літака, які представила Міжнародна слідча група.

 3. Донецкая русская on

  Россия — организованная террористическая группировка,убийцы и преступники.Сейчас изворачивается,как уж на сковородке.Будьте вы там все прокляты,путлеровские убийцы!!!!!

 4. Путин спортсмен и потому борется до последнего. Проблема в том, что в политике страны борются экономикой, а не наглостью и мнимой силой. Как раз в политике Путин полный «ноль», так как свою силу (силу РФ) не подтвердил экономикой. Поэтому Путин (Россия под его спортивным руководством) обречён на крах

 5. Вся ця рашка-підла мразь. А її ватажок (пуцькін) і йому подібні, це свого роду вампіри. Вже висмоктали всю кров зі свого народу (тупого бидла). Заливши туди водку літерами, щоб були ще тупішими, для повної лояльності. ДИБІЛИ ви, вас завжди вся планета проклинала, проклинає і буде проклинати. Тому що рашка ніколи не викликала в нікого в світі довіри.
  Будь ти проклята, гидото ти рашенська.
  СЛАВА УКРАЇНІ.

Залишити коментар