Вівторок, 29 вересня

У російській колонії, де утримують політв’язня Володимира Балуха, можуть готувати «серйозні провокації» та створити умови, у яких його життю і здоров’ю загрожуватиме небезпека. Про це своїй адвокатці заявив сам Балух.

За словами адвокатки, яка відвідала підзахисного в колонії, Балуха знову відправили до ШІЗО на 15 діб за незначне порушення, яке було спровоковано співробітниками колонії. У штрафному ізоляторі Балух перебуватиме до 2 липня.

«Українець вважає, що проти нього можуть готувати більш серйозні провокації та створити умови, у яких його життю і здоров’ю загрожуватиме небезпека. Він знає про різні чутки, які поширюють про нього, щоб агресивно налаштувати інших ув’язнених проти нього», – зазначила адвокат.

Як заявила керівниця Crimean Human Rights Group Ольга Скрипник, у колонії намагаються зробити все, щоб позбавити українця можливості умовно-дострокового звільнення.

«Його вже неодноразово притягали до відповідальності за незначні порушення, але застосували до нього найжорсткіші заходи у вигляді тримання у ШІЗО. Ми вважаємо, що це роблять для обмеження прав та ще більшого погіршення його становища у колонії. Зараз він вже відзначений адміністрацією колонії як злісний порушник внутрішнього розпорядку. Це означає, що адміністрація колонії буде використовувати це з метою позбавити Балуха умовно-дострокового звільнення. Більше того, як “злісного порушника” його можуть перевести до місця позбавлення волі більш суворого режиму, ніж зараз», – зазначила Скрипник.

Залишити коментар