Вівторок, 22 вересня

Усіх підозрюваних у нападі на одеського активіста Олега Михайлика звільнили з-під варти – двох із них відпустили під цілодобовий домашній арешт, а ще в одного взагалі немає запобіжного заходу.

Рішення не продовжувати перебування в СІЗО для Лаші Герасіна та Манучара Варшанідзе ухвалила 21 червня суддя Київського районного суду міста Одеси Юлія Федулеєва.

Обидва підозрювані перебували під вартою з вересня 2018 року. Третього підозрюваного Торніке Герасіна (Нагладзе), який має інвалідність першої групи відпустили з-під варти під домашній арешт ще в листопаді 2018 року. Суддя ухвалила таке рішення після багатьох клопотань, зокрема з боку грузинського консульства у зв’язку із важким станом здоров’я Нагладзе.

Зараз у Торніке Герасіна взагалі немає запобіжного заходу, уточнив його адвокат Володимир Поярков, подовжувати домашній арешт відмовилися в Печерському суді Києва кілька тижнів тому.

Справу про замах на активіста Олега Михайлика передали до Києва наприкінці 2018 року через скарги потерпілого та підозрюваних (тоді її почало розслідувати Головне слідче управління Нацполіції), але зараз знову повернули до Одеси.

«Справу передали до Одеси, щоб зняти з себе всю відповідальність за повний провал і просто “злити” цю справу. Відповідати за цей провал буде якийсь прокурорчик або слідчий в Одесі, якого зроблять цапом-відбувайлом», – заявив Михайлик.

Нагадаємо, в Олега Михайлика стріляли наприкінці вересня 2018 року. Трьох підозрюваних заарештували за кілька днів після замаху. Однак сам Михайлик та його адвокат Вадим Оксюта заявили, що не вірять у причетність до замаху трьох заарештованих громадян Грузії.

Залишити коментар