П'ятниця, 18 вересня

Рада ЄС до 31 січня 2020 року продовжила чинність економічних санкцій Європейського Союзу, які пов’язані з фінансовим, енергетичним та оборонним секторами Росії.

«27 червня 2019 року Рада ЄС продовжила економічні санкції, спрямовані на конкретні сектори російської економіки, до 31 січня 2020 року», – сказано у повідомленні.

Рішення лідерів держав і урядів країн-членів ЄС, ухвалене на саміті Євросоюзу 20 червня, сьогодні було офіційно затверджено.

Відповідне рішення було ухвалено після заслуховування оновленої інформації від канцлерки Німеччини Ангели Меркель і президента Франції Еммануеля Макрона щодо стану виконання Мінських угод, з реалізацією яких пов’язане збереження санкцій.

«Після отримання наданої оновленої інформації Європейська рада закликала до термінового відновлення переговорів з метою виконання Мінських угод та для вжиття заходів, націлених на зміцнення довіри між сторонами. У цьому контексті лідери ЄС одностайно погодилися зберігати економічні санкції проти Росії. Рада ЄС формалізувала це рішення сьогодні на основі письмової процедури», – наголошується у повідомленні.

Ці заходи стосуються фінансового, енергетичного та оборонного секторів РФ, а також застосування товарів подвійного призначення.

Залишити коментар