Вівторок, 22 вересня

Один із лідерів «Опозиційної платформи За життя» Вадим Рабінович заявив, що в Мінську відбудеться передача полонених так званих «ЛНР» і «ДНР».

«Сьогодні, 27 червня 2019 року, відбулися прямі переговори між головою політради партії “Опозиційної платформи За життя” Віктором Медведчуком і керівниками невизнаних республік “ДНР” і “ЛНР” Денисом Пушиліним і Леонідом Пасічником. Обговорювався перебіг виконання Мінських угод. Ухвалене рішення про звільнення чотирьох громадян України (троє з них військовослужбовці), утримуваних в Донецьку і Луганську. Список додається», написав Вадим Рабінович.

Рабінович також повідомив, що українські полонені повернуться на територію України або сьогодні ввечері, або завтра вранці. Зараз будуть зв’язуватися з їхніми рідними. На запитання журналістів, чи комунікував Медведчук із офіційними переговорниками Тристоронньої контактної групи у Мінську, Вадим Рабінович відповів:

«Наша група в Мінську отримує інструкції напряму з Банкової, тому з нами вони не спілкуються, у них своя тема. Може, вони теж когось звільнять».

Список полонених, яких мають передати в Мінську:

Великий Дмитро Миколайович, 1988 р. н., військовий ЗСУ, потрапив у полон 11.09.2016;

Веремейчик Яків Петрович, 1986 р. н., військовий ЗСУ, потрапив у полон 25.05.2018;

Міхеєв Едуард Анатолійович, 1964 р. н., цивільний, затриманий бойовиками 16.10.2017;

Горяінов Максим Анатолійович, 1984 р. н., військовий ЗСУ, потрапив у полон 22.05.2019.

Кум Путіна Медведчук також провів спільну з ватажками терористичних організацій «ДНР» і «ЛНР» прес-конференцію. Він заявив, що хоче змін до Конституції й закріпити в Основному Законі «особливий статус» для окупованого Донбасу, оскільки це «передбачено Мінськими угодами».

Залишити коментар