Четвер, 24 вересня

Непідконтрольні українському уряду міста на Донбасі обклеїли вітальними листівками. На адмінбудівлях, поблизу місцевих ринків та зупинок громадського транспорту з’явилися постери із зображенням лідерів угруповань «ДНР» та «ЛНР» та написами російською мовою «з Днем Конституції України». Про це повідомляє видання «Радіо Свобода».

Фотографії, що це підтверджують, журналістам надіслали мешканці міст, які підконтрольні терористичним угрупованням «ДНР» та «ЛНР».

Зокрема, у Донецьку листівки помітили на будівлі контрольованої Росією «адміністрації» Пролетарського району міста, проспекті Миру, вулиці Челюскінців та біля пам’ятника Маргелову.

У Луганську – біля скверів Матусовського та Першого травня, а також поблизу стадіону «Авангард». Такі ж листівки, за словами місцевих жителів, з’явилися в селищі Старобешеве та селі Новий Світ.

Окрім того, з безпілотника над окупованими Донецьком та Луганськом українські волонтери розкидали жовто-блакитні листівки з вітальними словами до Дня Конституції України. На їхніх відео, зокрема, видно момент скидання листівок у районі вулиці Артема та провулку Покришева в Донецьку неподалік від будівлі контрольованого Росією «міністерства оборони “ДНР”».

На одній із листівок процитовані слова Пилипа Орлика: «Хоч би які великі були московські насильства, вони не дають москалям жодного законного права на Україну».

Залишити коментар