П'ятниця, 6 грудня

Президент США Дональд Трамп завершив свою зустріч із президентом Росії Володимиром Путіним на саміті G20 в Осаці.

«Обидва вони погодилися, що поліпшення відносин було в обопільних інтересах та інтересах світу. Вони також обговорили ситуацію в Ірані, Сирії, Венесуелі та Україні», — йдеться у повідомленні Білого дому.

На початку зустрічі президент США сказав, що для нього велика честь зустрічатися з президентом РФ, а представники обох країн мають обговорити багато питань: торгівлю, роззброєння та протекціонізм.

«Ми збираємося обговорити багато різних тем. У нас була добра зустріч, дуже добрі відносини, і ми розраховуємо разом добре використати цей час. Багато позитивних речей має відбутися у відносинах», — сказав Трамп.

Путін заявив, що не може не погодитися з Трампом, оскільки «нам є про що поговорити». «Усі теми визначені. Ми давно не бачились, дійсно, з часу зустрічі в Гельсінкі, щоправда, наші співробітники працювали, дали нам хорошу можливість продовжити те, про що ми домовлялися», — сказав Путін.

Журналісти запитали у Трампа, чи говорили вони з Путіним щодо захоплених українських суден і моряків. «Ми не обговорювали це», — відповів американський президент.

Залишити коментар