П'ятниця, 25 вересня

У партії «Опозиційна платформа – За життя» повідомили про перешкоджання розміщення агітаційних матеріалів з їхніми кандидатами. Про це йдеться в офіційному повідомленні на сайті політичної сили.

За словами представників платформи «За життя», до якої, зокрема, входять Юрій Бойко та кум Путіна Віктор Медведчук, практично в усіх містах України місцева влада блокує операторам зовнішньої реклами розміщення агітаційних бордів партії та окремих кандидатів. Серед міст, названих у заяві, – Одеса, Кривий Ріг, Маріуполь та Покровськ, що в Донецькій області.

«Те, що це пряме порушення виборчого законодавства, не хвилює місцеву владу. В ход ідуть будь-які засоби та методи – від повної заборони на розміщення і прямих дзвінків оператору до залучення правоохоронних органів», – запевняють у партії.

У політичній силі переконані, що причина нібито у високому рівні довіри громадян до партії та високих рейтингах її лідерів. Поза тим, у заяві також наголошується, що подібні дії – неправомірні та можуть призвести до кримінальної відповідальності тих, хто перешкоджає офіційній агітації.

1 комментарий

Залишити коментар