Вівторок, 22 вересня

Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатами у народні депутати ексрегіонала й колишнього главу Адміністрації президента Януковича Андрія Клюєва та скандального проросійського блогера Анатолія Шарія.

Андрія Клюєва зареєстрували кандидатом по мажоритарному округу № 46 в Донецькій області від «Ліберальної партії України». ЦВК прийняла таке рішення більшістю голосів на виконання рішення Верховного суду.

Нагадаємо, Клюєв перебуває у національному розшуку за запитом Служби безпеки. Йому інкримінують привласнення майна, перевищення влади і незаконне перешкоджання мітингам. Датою його зникнення вказане 28 лютого 2014 року.

Також Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатом у народні депутати скандального блогера Анатолія Шарія, якому раніше відмовила в реєстрації. Шарій – перший номер у списку «Партії Шарія».

Його розшукує столична поліція через підозру в завідомо неправдивому повідомленні про злочин. Згідно з інформацією на сайті МВС, правоохоронці вважають, що він зник 7 лютого 2012 року. По Шарію слідство має судову ухвалу про арешт, по Клюєву – про дозвіл на затримання з метою приводу.

Залишити коментар