Понеділок, 21 вересня

Команда з авторалі Chervonenko racing публічно підтримала на позачергових парламентських виборах свого колишнього гонщика, політика та бізнесмена Євгена Червоненка. Про це повідомляють українські видання з посиланням на сторінки самого кандидата.

Зазначається, що команда з авторалі, котра завоювала численні світові нагороди, розмістила відеозапис на підтримку політика. У відео – архівні кадри, на яких сам Євген Червоненко ще професійно займався гонками та представляв команду на міжнародних змаганнях.

«Комок у горлі, я хотів бачити Крим українським Монте-Карло. І робив, а не казав, мені не соромно. Коли хтось кричить, що Крим – наш… Так робіть його нашим», – відреагував сам екс-гонщик на опубліковане відео.

Нагадаємо, свою кар’єру Євген Червоненко завершив у 55 років після заїзду в заключному етапі Чемпіонату світу з ралі, який відбувався в Уельсі. Незадовго до цього, під час Кубку Європи в Болгарії, Червоненко переніс інфаркт, після цього лікарі заборонили йому займатися автоспортом. За роки спортивної кар’єри він встиг стати майстром спорту міжнародного класу, призером європейських та українських чемпіонатів, а також володарем Кубку Європи.

Залишити коментар