Середа, 23 вересня

1 липня розпочався незалежний міжнародний іспит з основ медицини (IFOM) для студентів-медиків третього курсу. Протягом 1-3 липня його мають скласти 12 877 медиків-початківців.

IFOM містить 160 питань та перевіряє рівень професійної компетентності з фундаментальних дисциплін, які студенти вивчають протягом перших трьох років навчання. Повторно скласти іспит можна лише один раз у серпні 2019 року, за власний кошт. Якщо друга спроба буде невдалою – відрахування.

Проте частина студентів та батьків обурені нововведеннями. Багато хто переймається, що іспит скласти неможливо. Декілька разів початківці приходили під стіни МОЗ та влаштовували різноманітні акції.

4 комментария

 1. стара вишня on

  Супрунші треба бабло!? Ні для кого в Україні не секрет, що БУДЬ-ЯКИЙ ЕКЗАМЕН у виші здають за гроші !!! Це просто черговий «»податок» на студентів та їхніх батьків ! Таким чином влада, оті всі фашисти-перекотиполе типу супрун, що незрозуміло як прибилося до нашого берега, виганяють нашу молодь вчитися за кордон ! Робітників , техніків, інженерів вже вигнали працювати за кордон, тепер виганяють творчу молодь, залишаться тільки пенсіонери й недоумки типу вакарчуків…А потім, в угоду міжнародному сіонізму можна й сільгоспземлі розпродувати !!!! Не треба бути астрологом, щоб знати , хто їх скупить , — гнойсмани та інші шлагбауми ! Ось так українській нації сіоністи зроблять кирдик !!! П»ять років влада вальцманів-гнойсманів-кононенків-луценків-свинарчуків-грановських-парубіїв ЗНИЩУЄ УКРАЇНСЬКУ НАЦІЮ,А ДЕРЖАВУ УКРАЇНА ВОНИ ВЖЕ ЗНИЩИЛИ !!! ОСЬ ТАК РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ ПЕРЕТВОРИЛАСЯ У ВЛАДУ НЕГІДНИКІВ -ЛЮДОЇДІВ !!!!

  • Ага-ага. А ви потім підите до того лікаря, який «купив» діплом?
   Хоч плати, хоч не плати, а якщо не вчився то ніякі гроші не врятують ні його ні потім вас.

  • Коли тебе лікуватимуть некваліфіковані лікарі, які нічого не розуміють в медицині, бо платили гроші за екзамени, то ти швиденько помреш. І не писатимеш більше дурниць.

 2. То так і тре робити. Бо навіть лячно до лікарні заходити з такими «лікарями». Тре вчитися, а не трійки заробляти. А потім такі «гарні» в нас фахівці виходять с закладів. Так само і лікують.

Залишити коментар