Четвер, 24 вересня

Передвиборча делегація Парламентської асамблеї Ради Європи достроково припинила свою роботу в Україні. Делегація ПАРЄ перебувала в Києві 2-3 липня для оцінювання передвиборчої ситуації перед позачерговими парламентськими виборами в Україні, які відбудуться 21 липня.

В Асамблеї нагадали, що в листі від 2 липня голова Верховної ради поінформував президента ПАРЄ Ліліан Морі Паск’є, що український парламент відкликав своє запрошення для спостереження за достроковими виборами.

«Як наслідок цього рішення передвиборча делегація вирішила припинити свою діяльність достроково», – сказано у повідомленні.

Зазначено, що до ухвалення цього рішення делегація ПАРЄ провела зустрічі з лідерами і представниками низки партій, що беруть участь у виборах, представниками громадянського суспільства і засобів масової інформації, представниками місії Бюро з демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки і співробітництва в Європі (БДІПЛ/ОБСЄ) зі спостереження за виборами в Україні, а також дипломатами.

Інші зустрічі були скасовані.

Залишити коментар