Четвер, 24 вересня

Метеоблог головного синоптика країни

У липні завжди чекаєш вишень, накупатися, рідних гостей з-за кордону, зустрітися з друзями на природі, безтурботності та Івана Купала. І хоча далеко не всі пускають по Дніпру чи ставку віночки і співають купальських пісень, але ця ніч якась така красива, тепла, казкова, багата на традиції та дуже українська. І ще в липні завжди чудова погода. Навіть якщо Україною ходять атмосферні фронти, зливи, град і смерчі. Адже липень взимку в нашій уяві – завжди маленьке щастя.

Найближчими днями температурний режим у більшості областей України – кращого годі уявити.

Впродовж 4-7 липня температура повітря коливатиметься в комфортних межах +21+26 градусів.

Традиційно тепліше буде в південній частині та на сході, +24+29 градусів, при інтенсивнішому сонці подекуди до +30 градусів. Проте головне, що сильна спека тут малоймовірна.

Короткочасні грозові дощі більш можливі 6, 7 та 8 липня.

Метеоблог головного синоптика країни

Джерело: www.wetteronline.de

Атмосферні фронти йтимуть із заходу на південний схід, вздовж них передбачаються дощі та грози. На південному сході переважатиме суха погода.

9-10 липня дощів в Україні побільшає, подекуди вони навіть можуть переходити у сильні зливи зі шквалами.

Проте не варто забувати, що такі липневі зливи мають короткочасний характер і прогнозувати їх часом вкрай складно.

Якщо у найближчий період заплановані якісь заходи на відкритому повітрі, особливо поблизу моря, треба дуже уважно стежити за короткостроковими прогнозами погоди та уточненими даними погодних радарів. Адже з однієї малої хмаринки може утворитися потужна чорна хмара зі зливою та небезпечним шквалом.

Спеки на наступному тижні не буде, тому варто запланувати побільше прогулянок та роботи на відкритому повітрі.

У Києві завершення поточного тижня та початок наступного також належатимуть помірно теплій повітряній масі. Температура повітря у столиці очікується комфортною. Коливатиметься в межах +23+26 градусів.

Дощі та грози передбачаються в Києві 6 липня, у купальську ніч буде сухо, а ось вдень 7 липня, на Івана Купала, знову періодично поливатиме. 8 липня – короткочасна перерва. Далі опади можливі 9 та 10 липня. Дощі подекуди супроводжуватимуться грозами та шквалом, будьте обережними.

Я згадувала, що зазвичай у липні ми розраховуємо на типову літню безтурботність. Цього року не дуже в нас виходить, але давайте не піддаватися на провокації дрібних людей і зробимо все, щоб цьогорічний липень все ж таки подарував нам відчуття гідності, радості від своїх справ, свободу та насолоду від літа.

Наталка Діденко

Залишити коментар