Неділя, 20 вересня

Перетворення Українського дому на Офіс президента можуть почати вже в серпні, на це потрібно близько 300 млн грн і приблизно один рік часу. Про це на презентації концепції нового Офісу заявив співавтор проекту, засновник майстерні 33ВY Architecture Іван Юнаков.

«Загалом команда працює близько двох місяців. Ми готуємо технічне завдання для того, щоб проектний інститут, який має доступ до секретної інформації, зміг зробити проект по техзавданню», – розповів Юнаков.

За його словами, з урахуванням того, що багато роботи вже зроблено, на всі узгодження проекту треба близько місяця.

«При нормальному фінансуванні терміни реалізації становитимуть 6-10 місяців», – повідомив Юнаков.

У рамках проекту планують добудувати невелику одноповерхову скляну будівлю, де розмістяться центр прийому громадян та інформаційний центр, і побудувати підземний паркінг. А також хочуть облаштувати ландшафтну зону і запустити оновлений фонтан.

На переїзд Зеленського в Український дім потрібно 300 млн грн та один рік

Фото: tsn.ua

«У приміщеннях зі старим радянським інженерним обладнанням, які займають майже 4 тис. кв. м, буде зроблений підземний паркінг на 100 машиномісць. Також буде прибудований паркінг для відвідувачів на 34 машиномісця… У центрі атріуму планується звести скульптуру сучасного мистецтва, ми поставили на візуалізації звичайне дерево, але його там не буде», – сказав Юнаков.

На переїзд Зеленського в Український дім потрібно 300 млн грн та один рік

Фото: Pragmatika

Крім того, за його словами, інфраструктура Офісу включатиме спортзали, конференц-зали та public space – два поверхи будуть працювати за принципом коворкінгу. Ще два поверхи відведуть під апарат президента. А кабінет самого Володимира Зеленського розміститься на четвертому поверсі. Загалом Офіс президента буде розрахований на 500 робочих місць.

На переїзд Зеленського в Український дім потрібно 300 млн грн та один рік

Фото: tsn.ua

«Для того щоб туди потрапити, потрібно буде пройти певну реєстрацію, але, думаю, не дуже складну. Там же будуть кафе і ресторан, які будуть обслуговувати коворкінг і працівників Офісу», – розповів архітектор.

Згідно із затвердженою Мінрегіоном вартістю реконструкції адмінбудівель, вартість майбутніх робіт може скласти близько 300 млн грн, однак, за словами Юнакова, «остаточна сума буде відома після врахування вартості всієї інженерії».

4 комментария

 1. Светлана on

  Пусть Коболев вернет свою премию, вот и будет новый офис Президента. Тем более Коболев, ничего хорошего не сделал для граждан Украины.

  • Да нет, пускай тот платит, у кого хотелка зачесалась. Из своего кармана или Бениного. Или пускай зебанутые на всю голову 73% скинутся своему слуге. А Коболев свою премию заслужил. И это еще мало для топ-менеджера его уровня

  • Зато сколько всего уже сделал Зеленский для граждан Украины. Вот уже, к примеру начал один из вариантов распила бюджетных средств на 300 миллионов

   • Дмитрий on

    Хай те 17 ророходаунов ,запишут сколько за 5лет разворовали,ротердамом одним,люди повешайтесь спастте 73

Залишити коментар