Понеділок, 28 вересня

Генеральна прокуратура України повідомила про відновлення кримінального провадження проти бізнес-партнера колишнього Президента України Віктора Януковича ексдепутата від «Партії регіонів» Юрія Іванющенка (відомого як «Юра Єнакіївський»).

Як повідомила в Facebook речниця генпрокурора Лариса Сарган, 3 липня заступник генерального прокурора поновив справу проти Іванющенка, закриту перед цим прокурором Одеської області. За словами Сарган, досудове розслідування у справі триває, голові Національної поліції України направили листа щодо поновлення розшуку Іванющенка.

Нагадаємо, 2 липня видання «Українська правда» повідомило, що екссоратника Януковича зняли з розшуку після того, як прокуратура Одеської області закрила справу проти нього.

Іванющенко, також відомий як «Юра Єнакіївський», втік із України після Революції Гідності. Він проходив у кримінальних справах, що стосувалися привласнення та розтрати майна, незаконного збагачення, співучасті у скоєнні кримінальних злочинів, через що був оголошений у розшук.

У 2017 році ЄС скасував санкції проти Іванющенка через закриття кримінальних проваджень проти нього в Україні.

Залишити коментар