Середа, 30 вересня

Президент Зеленський назвав імена нових очільників Львівської та Івано-Франківської обласних державних адміністрації. Ними стали Маркіян Мальський та Денис Шмигаль.

Маркіян Мальський, призначений головою Львівської ОДА, працював адвокатом в об’єднанні Arzinger, де очолював Західноукраїнську філію. До цього був юристом в групі міжнародного арбітражу в компанії Freshfields Bruckhaus Deringer в Парижі.

Із 2016 року – почесний консул Австрії у Львові. Також був позаштатним радником голови Львівської облдержадміністрації з питань зовнішньоекономічної діяльності, а також заступником голови Консультативної ради при прокуратурі Львівської області. У минулому скликанні Верховної Ради був помічником на громадських засадах депутата Михайла Хміля від «Батьківщини».

Керівником Івано-Франківської ОДА Зеленський збирається призначити Дениса Шмигаля, котрий був одним із кандидатів на посаду очільника Львівської ОДА. Про це президент повідомив під час призначення Мальського, утім указ ще не опубліковано.

«Ми бачимо його (Шмигаля) головою Івано-Франківської області… Ми вирішили, але ще немає указу», – сказав Зеленський.

Денис Шмигаль – директор Бурштинської ТЕС (ПАТ ДТЕК «Західенерго»). До цього обіймав посаду голови департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської ОДА, був заступником начальника ГУ Міндоходів у Львівській області.

Залишити коментар