Неділя, 29 листопада

Партія «Слуга народу» на з’їзді в неділю виключила зі свого виборчого списку сім кандидатів. Однак кум Віктора Медведчука залишився у списках. 

«Сьогодні делегати з’їзду партії “Слуга Народу” проголосували за виключення з виборчого списку в загальнодержавному окрузі семи осіб, двоє з яких звернулися до голови партії із заявою про виключення зі списку за власним бажанням», – повідомили у прес-службі.

Зокрема, були виключені Баланюк Юрій (№ 164) – за власним бажанням; Боярчук Роман (№ 71); Вітікач Віталій (№ 177); Кавун Ольга (№ 78); Коробкова Олена (№ 31) – за власним бажанням; Соколов Михайло (№ 99); Рагімова Анастасія (№ 170).

За підсумками з’їзду в списку «Слуги народу» під номером 22 залишився Андрій Холодов, кум Віктора Медведчука, у якого журналісти «Схем» знайшли маєток в елітному районі Відня за 6 мільйонів євро.

Біля цієї вілли нині проживає український олігарх Дмитро Фірташ.

Глава партії Дмитро Разумков відмовився коментувати інформацію «Схем» про Холодова та інших сумнівних кандидатів від «Слуги народу».

2 комментария

  1. могильщикмертвечука on

    конечно! два лимона принес. да на хера холодову политика у него недвижимости хоть жопой жуй. будет свои вопросики решать. срать он на все хотел. в крыму и в австрии лучше. понимаеш и гидранту похер все. развели население. отак.

Залишити коментар