П'ятниця, 18 вересня

В Українській національній лотереї заявили про припинення розповсюдження державної грошової миттєвої лотереї «Космолот» з 6 липня 2019 року. Про це повідомляє прес-служба УНЛ.

Зазначається, що продаж лотерейних білетів (прийняття ставок / сплата участі) лотереї «Космолот» здійснювалася до 23:59:59 5 липня 2019 року.

«Усі прийняті оплати за участь у державній грошовій миттєвій лотереї “Космолот” після 23:59:59 години 5 липня 2019 року будуть вважатися незаконними та такими, що порушують вимоги ЗУ “Про державні лотереї в Україні” та ЗУ “Про заборону грального бізнесу в Україні”»,  йдеться у повідомленні.

Останнім днем дії посвідчень, виданих підприємством «Українська національна лотерея» для розповсюдження державної грошової миттєвої лотереї «Космолот», є 5 липня 2019 року.

«З 6 липня 2019 року припиняються договори доручення та передоручення на розповсюдження державної грошової миттєвої лотереї “Космолот”»,  підкреслили в Українській національній лотереї.

З огляду на це в УНЛ просять після 23:59:59 5 липня не здійснювати та не приймати ставок у лотереї «Космолот» як у наземних пунктах розповсюдження, так і на сайті cosmolot.com.ua та на інших онлайн-ресурсах, які мають подібні назви.

2 комментария

Залишити коментар