Четвер, 1 жовтня

Український телеканал NewsOne, що належить соратнику Віктора Медведчука Тарасові Козаку, та російський державний канал «Россия 24» проведедуть спільний телеміст «Надо поговорить» 12 липня.

Як повідомив у програмі «Вести недели» російський ведучий-пропагандист Дмитро Кисельов, двогодинний телеміст відбудеться найближчої п’ятниці о 18-й годині.

Ведучими від «Россия 24» будуть Марія Сіттель та Андрій Малахов, від NewsOne – Василь Голованов та Олена Кирик.

Нагадаємо, у червні до орбіти співзасновника партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука потрапив телеканал Zik. Кум російського президента Володимира Путіна через своїх союзників має вплив на ще два інформаційні телеканали: «112. Україна» та NewsOne.

6 комментария

  1. Василий on

    Кто поддерживает? За всю Украину не подписывайся! А то, что говорит Медведчук о 70 процентах поддержки, так это опрос на канале NewsOne, который мы очень хорошо знаем!

  2. Невже забули ,що 24 канал заборонено показ на території України ,а також в США і с ьогодні розслідують як Росія впливала на вибори в Америці ,а ми що лапухи ,у нас був уже майдан по виборах 2005 року ,наппевне хтось мріє щоби наші Атошники вмішались в цей процес ???????

Залишити коментар