Середа, 23 вересня

Президент України Володимир Зеленський прокоментував анонсований російськими ЗМІ телеміст між телеканалами «Россия 24» та проросійським NewsOne, закликавши українців не вестися на маніпуляції. Окрім того, Зеленський звернувся до Путіна, покликавши його на розмову в Мінську в компанії Трампа, Меркель, Макрона та Мей.

«Анонсований телеміст – це просто дешевий, але небезпечний піар-хід перед виборами, мета якого – поділити нас з вами на два табори. В одному таборі політики будуть розказувати про мир та братський народ”. У другому – закличуть обурюватись та, прикриваючись патріотизмом, підуть заробляти бали на виборах. А ще підуть громити телеканали, створять картинку для російського телебачення. Тоді в першому таборі політики скажуть “хватіт тєрпєть ету хунту”. Все це дасть привід Росії апелювати до міжнародної спільноти, говорити про скасування санкції», – зазначив президент.

Зеленський закликав зберігати спокій та не піддаватися на провокації, пообіцявши відповідну реакцію з боку влади. Окремо президент звернувся до журналістів, наголосивши, що вони – четверта влада та «слуги народу». Після цього голова держави запропонував Путіну провести спільну зустріч, де будуть обговорені питання Криму та Донбасу.

«Потрібно поговорити? Давайте поговоримо. Про те, чий Крим та кого там нема на Донбасі. Компанію пропоную таку: я, ви, Дональд Трамп, Ангела Меркель, Еммануель Макрон та Тереза Мей. Ми не змінюємо та не відмовляємось від дипломатичних форматів. Ми пропонуємо поговорити», – наголосив Зеленський та додав, що зустріч може відбутися в Мінську.

Залишити коментар