Понеділок, 28 вересня

У випадку, якщо жителі Донбасу після деокупації звернуться із проханням надати їм можливість у певних правовідносинах із державою користуватися російською мовою, таке право вони, скоріш за все, отримають. Про це заявив президент України Володимир Зеленський, відповідаючи на запитання журналістів.

«Я думаю, ми колись припинимо війну… І надати людям можливість у Донецьку розмовляти російською мовою… А що тут за проблема? У нас в цілому немає ніякої проблеми. Така інформаційна війна, що нібито не можна говорити російською мовою. Я думаю, ви розумієте, що можна говорити. Я – президент, і говорю з вами як хочу. Якщо буде у донеччан якесь спеціальне прохання, що для них дуже важливо, щоб вони документи якісь могли заповнювати російською мовою, я не бачу ніяких проблем», – зазначив Зеленський.

8 комментария

 1. Той що мовчав on

  Та нічого особливого ! Просто ВИ продаєте УКРАЇНУ ! А більше нічого особливого ! Бо 100 років назад з цих земель України були ДЕПОРТОВАНО 6 млн. УКРАЇНЦІВ, а на їхні поселення завезли ЕТНІЧНИХ РОСІЯН ! Які через 100 років, ВАШИМИ руками, реально ОКУПОВУЮТЬ УКРАЇНУ ! А, в цілому, нічого особливого ! Лише пам’ять про моїх прадідів, про мою РОДИНУ, в яких москалі в 1920 році забрали і будинок і мануфактурку, лише пам»ять не дає ВАМ ЦЕ ПРОСТИТИ ! НЕХАЙ ВЧАТЬ МОВУ ! Старі не подолають, але решта росіян , що окупували мої Землі, решта — нехай вчать ! ВИ ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ, чи ВОРОГ ?

 2. Той що мовчав on

  І ще, пане ПРЕЗИДЕНТЕ ! Якби ВИ вивчали в інституті філософію, то знали б, що МОВА РОЗ’ЄДНЮЄ НАРОДИ ! Ане з»єднює ! ТОМУ, в УКРАЇНІ НІКОЛИ не буде ЄДНОСТИ ! НІКОЛИ, поки Нащадки окупантів, не АСИМІЛЮЮТЬ в УКРАЇНСЬКИЙ ПРОСТІР ! Так сталося, що вже 100 років бальшевікі нищать УКРАЇНСЬКУ мову. Тому, Ви, як ПРЕЗИДЕНТ, повинні вести ідеологію на СПІЛКУВАННЯ ОДНІЄЮ МОВОЮ ! ОДНІЄЮ ! Раз тут УКРАЇНА то — УКРАЇНСЬКА МОВА, а не російська ! І тоді через 20 років ця проблема ЗНИКНЕ ! Але ВИ , видно, ні чорта не » валакьотє» ! І тому буде СТРАШНИЙ СПРОТИ ! Їдьте в ІЗРАЕЛЬ і там запровадьте російську мову , адже там 70% вихідців з Радянського Союзу ! В чому проблема ? Ви ж не Син УКРАЇНСТВА, а Син ІУДЕЇВ ! ТО НЕ НИЩІТЬ МІЙ НАРІД ! НЕ МАЄТЕ ПРАВА !

 3. Я за 20 рокив життя в Iзраiлi навчився заповняти всi документи на iвритi. Точнiше вже на 2-3 роцi життя робив це сам. Як можна мешкати в Украiнi все життя i не бути спроможними заповнити державною мовою заяву??? Не розумiю… Хоча у нас iснють такi дiячи, що за 26 рокiв не вивчили навiть 100 слiв на iвритi. Та iх дуже багато… Здогадайтеся звiдки вони? (Вiрно — з Россii)

 4. Татьяна on

  Особенного статуса русского языка на Донбассе,я так думаю, устанавливать не стоит.Много лет люди,проживающие на этих территориях очень хорошо понимают украинский язык.Общаться можно как на русском так и на украинском языке.
  Все эти страсти по русскому языку были привнесены бойками, ефремовыми, ахтетовыми, медведчуками и прочими прихвостнями пу .Как только о них забудут на Донбассе,сразу воцарится мир и спокойствие. А наша задача как можно быстрее действовать,чтобы позволить им забыть этих провокаторов.

 5. п. Зе. Знову мова? Реально дістало!! З якої могили ти ту тему витягнув? Хочеться ще багато вульгарщини написати, але з поваги до тих хто вже прокоментував, неможу цього зробити.

Залишити коментар