Понеділок, 26 жовтня

Патріарх Філарет наголосив, що не очікував негативної реакції на своє інтерв’ю пропагандистському телеканалу «Россия 24». Натомість Філарет зазначив, що російський канал не перекрутив його слова, як це часто буває на українському телебаченні. Про це він заявив у інтерв’ю «Громадському».

«Я даю інтерв’ю всім, хто до мене звертається. Та я не думав, що буде така негативна реакція на інтерв’ю, яке я давав ворожому каналу. Бо я і українським каналам даю інтерв’ю, але вони перекручують мої слова або вибирають ті чи інші слова і дають свої коментарі. Тому зараз ЗМІ в переважній більшості направлені на знищення Київського патріархату. Тому до цієї всієї інформації треба підходити з цих позицій – підтримують Київський патріархат, тобто незалежну церкву, чи не підтримують», – заявив патріарх.

Філарет також зауважив, що «цьому ворожому каналу дав інформацію правдиву».

«Він не підтримує, але він не перекрутив те, що я сказав. І це вже має велике значення, тому що світ, хоч і через ворожий голос, але почув правду. Одні звертають увагу на те, кому дав інтерв’ю, а інші звертають на те, що сказав патріарх. Так ось треба звертати увагу на те, що сказав патріарх, а не кому сказав», – наголосив Філарет.

Водночас патріарх зауважив, що, можливо, він «помилився в цьому, що дав інтерв’ю такому каналу».

1 комментарий

Залишити коментар