Четвер, 29 жовтня

Метеоблог головного синоптика країни

Поки ми дружно лаяли спеку та яскраве сонце, атмосфера терпляче збирала наші скарги, зареєструвала всі побажання, навіть найменші, зробила висновки і, як завжди, пішла нам назустріч. Спека з України пішла.

Температура повітря знизилася до +17+24 градусів, а вночі у горах навіть з’явилися осінні +5+8 градусів.

Тепер звідусіль почалося лементування про холод та дощі. Атмосфера знову записує всі скарги та побажання, будемо чекати.

А поки що в Україні переважатиме свіжа повітряна маса. Денна температура повітря становитиме +18+24 градуси, на півдні та південному сході традиційно буде на кілька градусів тепліше, +22+27 градусів. Сильна спека малоймовірна.

Україною проходитимуть періодичні дощі локального характеру. Оскільки значних температурних контрастів не передбачається, то ймовірність гроз та граду дещо зменшиться.

На півночі та заході України західний вітер може посилюватися до 12-14 метрів за секунду.

Вихідними, 13-14 липня, у південній частині та в центральних областях буде багато сонця, варто цим скористатися для роботи чи відпочинку на свіжому повітрі.

Хто збирається в Карпати, обов’язково прихопіть теплішу одежу. Там вночі очікується подекуди +5+8 градусів.

Для відпочивальників у південній частині України: температура води в Чорному та Азовському морях 23-26 градусів. Хоча варто враховувати, що в цей період трапляється підйом глибинних холодних вод, тому температура води може знижуватися дуже відчутно. Перевіряйте інформацію перед відпочинком.

Метеоблог головного синоптика країни

Джерело: www.wxcharts.com

Перша половина тижня буде в Україні синоптично нестабільною. Циклони та атмосферні фронти принесуть періодичні дощі, грози, подекуди сильні зливи та поривчастий вітер.

Волога дощова погода впродовж 15, 16, 17 та 18 липня підсилюватиметься прохолодним і навіть холодним повітрям. Вдень очікується в межах +16+24 градусів, а вночі +7+14 градусів.

Проте надалі, у другу половину наступного тижня, вологість зменшиться, побільшає сонця, опади припинятимуться. Комфортна погода знову відновиться.

Температура повітря підвищиться до +24+29 градусів, а на півдні та сході до +28+33 градусів.

У Києві найближчими днями погода буде нестійкою, із періодичними дощами та красивими осінніми хмарами. Температура повітря коливатиметься вночі в межах +9+13 градусів, а вдень повітря прогріється до +19+23 градусів.

Така ж некомфортна синоптична ситуація буде у столиці й на початку наступного тижня – локальні дощі, місцями грози, прохолодна повітряна маса.

Вихідними одягайтеся тепліше, беріть із собою засоби захисту від дощу, холоду та комарів.

Друга половина наступного тижня, 19-21 липня, принесе в Київ багато сонця, припинення опадів та підвищення температури повітря до +25+28 градусів.

Атмосфера та природа завжди чують наші прохання. Бажано, щоб і ми з такою ж повагою, терпінням та розумом використовували всі природні та атмосферні скарби.

Наталка Діденко

Залишити коментар