Субота, 31 жовтня

Господарський суд Дніпропетровської області відкрив провадження й розпочав розгляд справи про стягнення з колишнього власника «ПриватБанку» Ігоря Коломойського 4,86 млрд грн за договорами поруки. Про це повідомляє прес-служба Національного банку України.

Зокрема, ідеться про чотири договори поруки, яку надав Коломойський за кредитами рефінансування, які Національний банк надав «ПриватБанку» напередодні націоналізації.

За стягненням цих коштів із Коломойського Нацбанк уже звертався до цього суду, однак тоді у відкритті провадження відмовляли через те, що постійним місцем проживання Коломойського була Женева. Після цього Нацбанк звернувся про стягнення цих коштів до суду в Женеві. Паралельно Нацбанк оскаржував відмову у відкритті провадження в українських судах.

Підготовче засідання в українському суді щодо стягнення коштів із Коломойського призначили на 11 липня 2019 року.

«Національний банк очікує за результатами проведення підготовчих засідань призначення судом розгляду справ по суті вже в серпні 2019 року та продовжить вживати правових заходів, необхідних для стягнення заборгованості за кредитами рефінансуванням», – зазначив начальник Управління претензійно-позовної роботи Юридичного департаменту Національного банку Віктор Григорчук.

Залишити коментар