Неділя, 29 листопада

В Одесі почався міжнародний кінофестиваль. У конкурсній програмі – 12 повнометражних стрічок із 18 країн, вітчизняний кінематограф представлений 5 повнометражними картинами та 10 короткометражними.

Впродовж 9 фестивальних днів на гостей ОМКФ чекатимуть покази понад 100 фільмів, майстер-класи, творчі зустрічі із спеціальними гостями, а також одразу дві події на унікальній локації – на Потьомкінських сходах, де планується зафіксувати рекорд із найбільшої кількості глядачів під відкритим небом.

Зокрема, 13 липня в цій локації відбудеться показ культового фільму «Козаки» (1928) виробництва MGM у супроводі симфонічного оркестру. А 19 липня глядачі побачать унікальний музичний медіаперформанс-оперу «Сходи до…» Влада Троїцького. Це шоу створюється спеціально до ювілейного Одеського міжнародного кінофестивалю.

Серед зіркових гостей – відомий британський режисер театру і кіно Майк Лі та улюблениця багатьох кіноманів – французька акторка Катрін Деньов.

Фестиваль пройде під знаком рівності та підтримки жінок у бізнесі та кіноіндустрії. Ініціативу підтримає американська актриса, відома захисниця прав жінок Роуз Макгавен.

У цьому контексті очікується показ документального фільму «Вайнштейн» режисерки та чотириразової номінантки на премію BAFTA Урсули Макфарлейн. Сюжет фільму оповідає про яскраве сходження голлівудського продюсера Харві Вайнштейна в світі кіно, про те, якою ціною він домігся влади і популярності, а також про його відхід із кіноіндустрії через звинувачення у сексуальних домаганнях.

Завершиться ОМКФ 20 липня оголошенням переможців конкурсних програм.

Залишити коментар