Понеділок, 28 вересня

Телеканал «112 Україна» відмовився від трансляції у своєму ефірі суперечливого фільму Олівера Стоуна та Ігоря Лопатьонка про Віктора Медведчука та Володимира Путіна Revealing Ukraine. 

Згідно з повідомленням на сайті каналу, таке рішення ухвалене з міркувань «безпеки співробітників».

«Безпека співробітників телеканалу “112 Україна” та сайту “112.ua” для нас понад усе. Ми вдячні Міжнародній редакційній раді за швидку реакцію на ситуацію з погрозами телеканалу з боку націоналістичних сил», – ідеться в повідомленні.

Гендиректор телеканалу Єгор Бенкендорф закликав «президента, міністра внутрішніх справ, голову СБУ та всіх, кого це стосується, забезпечити право на роботу й безпеку співробітників холдингу».

2 комментария

  1. Чому цього Медвечука не заарештували при владi Порошенка? Навпаки, створили тепличні умови для цієї icтоти. Це одна з причин, чому не можна голосувати за порошенкiвську партію ПЕС, яка зараз голосніше за всіх кричить про ЄС і НАТО. Бо де ЄС і НАТО, а де Медвечук, який вже п’ять рокiв мав би сидiти у буцегарнi за державну зраду. Разом з такими як Бойко, Льовочкiн, Рабинович… А вони, бачите, у Верховну Раду балотуються!

Залишити коментар