Середа, 25 листопада

У Сенаті США ухвалили резолюцію, присвячену Революції гідності в Україні. У ній засуджуються дії Росії та висловлюється цілковита підтримка нашій країні. Про це йдеться у повідомленні прес-служби посольства України у США.

Зокрема, у резолюції сказано, що Сенат США засуджує російську агресію щодо України та закликає міжнародних партнерів зберігати санкції проти РФ. Крім того, у Сенаті назвали газопровід «Північний потік-2» значною загрозою безпеці Європи й наголосили, що цей проєкт спрямований на підрив економічної стабільності України та посилення її вразливості перед подальшими російськими військовими інтервенціями.

Десятки сенаторів від Республіканської та Демократичної партій висловлюють підтримку всім українським політичним в’язням, яких утримують у РФ та підконтрольних їй територіях на основі сфабрикованих обвинувачень. Вони засуджують російську агресію в Керченській протоці та не визнають анексію Криму.

Крім того, Сенат привітав створення автокефальної Православної церкви України як важливої віхи в побудові Україною власного, вільного від російського впливу, майбутнього.

Сенатори також привітали українців із нагоди успішного проведення вільних та справедливих виборів президента України та інавгурації Володимира Зеленського на посаду глави держави.

1 комментарий

Залишити коментар