Неділя, 29 листопада

Лефортівський суд Москви продовжив арешт на три місяці першій та другій групам військовополонених українських моряків, незаконно затриманих біля Керченської протоки.

Спершу стало відомо про продовження арешту першої групи українців: представнику СБУ Андрію Драчу та п’ятьом морякам: Михайлу Власюку, Богдану Головашу, Денису Гриценку, В’ячеславу Зінченку та Сергію Попову.

Суд задовольнив клопотання слідчих ФСБ Росії. Засідання проводили у закритому режимі. До суду приїхали родичі військовополонених. Моряки не відповідали на запитання судді, які не стосувалися їхніх імені, дати народження та звання. Захисники українців наполягали на тому, що вони є військовополоненими, а також заявили, що долучать до матеріалів рішення Міжнародного трибуналу з вимогою негайно відпустити українських моряків та судна.

Згодом стало відомо про продовження на три місяці арешту представнику СБУ Василю Сороці та шістьом українським морякам: Андрію Артеменку, Володимиру Варимезу, Владиславу Костишину, Олегу Мельничуку, Сергію Чулибі та Віктору Беспальченку.

Нагадаємо, московський суд розглядає продовження строків тримання під вартою у чотири заходи. Сьогодні має вирішитися питання щодо двох інших груп військовополонених українських моряків.

Залишити коментар