Понеділок, 30 листопада

Лефортовський районний суд Москви ухвалив рішення про продовження терміну тримання під вартою всім 24 військовополоненим українським морякам. Про це повідомив адвокат Микола Полозов.

За його словами, таке рішення суд ухвалив на засіданні 17 липня. Всім 24 військовополоненим продовжені терміни утримання під вартою на три місяці.

«Щодо 21 військовополоненого українського моряка – термін утримання під вартою продовжений до 24 жовтня, а щодо трьох поранених: Андрія Артеменка, Андрія Ейдера і Василя Сороки – на термін до 26 жовтня 2019 року. Різниця обумовлена тим, що при первинному обранні запобіжного заходу ще в листопаді минулого року в Криму суд щодо поранених проходив окремо і пізніше, ніж суд щодо інших військовополонених моряків», – уточнив Микола Полозов.

За словами адвоката, всі чотири судових засідання проходили за клопотанням прокурорів у закритому режимі.

«Жодне клопотання захисту в чотирьох судових засіданнях про залучення копій наказу Міжнародного трибуналу ООН з морського права, згідно з яким українські військовополонені моряки повинні бути негайно звільнені, задоволено не було», – написав захисник і додав, що буде оскаржувати сьогоднішнє рішення суду.

Залишити коментар