П'ятниця, 27 листопада

У справі про вбивство правоохоронцями п’ятирічного хлопчика з’явився новий підозрюваний. Про це заявив директор Державного бюро розслідувань Роман Труба.

«Наразі у цій справі вже троє підозрюваних. Щойно оголошено про підозру третій особі, яка теж була присутня при стрільбі й так само стріляла», – сказав Роман Труба.

За його словами, у ДБР встановили всіх, хто був присутній під час інциденту.

«Нами встановлені всі особи, хто перебував під час хуліганської стрільби. Там було чотири особи. Два правоохоронці, дві цивільні особи. Одному із цивільних якраз сьогодні було оголошено підозру. Він повнолітній», – додав очільник ДБР.

На уточнювальне питання щодо версії про причетність неповнолітнього сина одного з підозрюваних до вбивства, Труба зазначив, що «наразі тривають слідчі дії».

За словами директора ДБР, третьому підозрюваному оголошено про підозру за статтею про «вчинення хуліганських дій із застосуванням вогнепальної зброї».

«Зараз вручено клопотання щодо взяття особи під варту», – заявив Труба.

Нагадаємо, 31 травня у Переяславі-Хмельницькому Київської області патрульні поліцейські Іван Приходько та Володимир Петровець напідпитку в позаробочий час стріляли з вогнепальної зброї по металевих банках та інших предметах, неподалік від місця, де гуляв п’ятирічний Кирило Тлявов. Хлопчика поранили в голову, і 3 червня він помер у лікарні Києва.

Залишити коментар