Неділя, 29 листопада

Президент Володимир Зеленський вимагає, аби виконувач обов’язків голови Миколаївської обласної державної адміністрації В’ячеслав Бонь написав заяву про звільнення за власним бажанням. Про це він заявив під час ознайомлення з інфраструктурою та умовами функціонування Миколаївського міжнародного аеропорту.

За словами Зеленського, із ремонтом аеропорту «склалася дивна ситуація, яка викликає багато питань: ефективність використання коштів, судові справи щодо фірми-підрядника, ситуація з попереднім директором аеропорту Волошиним.

«Всі говорять, Миколаїв – бандитське місто! Чому? Ви всі живете в цьому місті. Всі кажуть: “Лети до Миколаєва – це найбільш бандитське місто”. Це нормально? Люди нормальні. Чиновники поводяться, як бандити, що тут не зрозуміло? <…> Навіщо ви працюєте? Так напишіть заяву! Все, вирішили. Так же тут, у Миколаєві? Порішали і вирішили», – сказав Зеленський очільнику ОДА.

«Якщо потрібно написати заяву за власним бажанням, я його сьогодні готовий написати», – відповів чиновник.

«Так, пишіть! Домовилися», – сказав президент.

На запитання журналістів, кого він бачить на посаді очільника Миколаївської області, Зеленський сказав, що у нього немає кандидатури.

«Поки немає. Є у вас хороші хлопці? Є у вас нормальні менеджери, які дійсно підняли бізнес… Знайдіть!» – цитують Зеленського місцеві видання.

Залишити коментар