Неділя, 29 листопада

Метеоблог головного синоптика країни

Поки ми всі згадували про осінь та знову витягали із шаф вересневий гардероб, як завжди, лаяли погоду та атмосферу, липень ретельно готувався до відновлення справедливого літа.

Вже 19 липня та протягом виборчих вихідних в Україні очікується відчутне потепління. Спека знову охопить південну частину, схід України та більшість центральних областей. Температура повітря протягом дня досягатиме +28+33 градусів. На решті території України – північ, захід та частина центру – також суттєво потепліє, передбачається максимальна температура повітря +25+30 градусів. У Карпатах буде традиційно свіжіше, +17+23 градуси.

За таких умов збільшиться кількість охочих купатися в морях та річках. Температура води у Чорному та Азовському морях становить 23-26 градусів, у Дніпрі вона коливається близько 19-21 градуса.

Дощі з локальними грозами найбільш ймовірні у західній частині України та на півночі. Під час гроз можливі шквали та сильні короткочасні зливи. 19-20 липня місцями дощ із грозою пройде на Одещині. На решті території переважатиме суха сонячна погода.

Відновлення спеки та багато сонця, окрім приємних метеоумов, можуть спричинити і негативні наслідки. Тому не зловживайте тривалим перебуванням на сонці.

На початку наступного тижня висока температура повітря в Україні втримається. Стовпчики термометрів у денні години досягатимуть +25+32 градусів. Проте вже з вівторка-середи на заході та півночі України, а також на Харківщині, знову очікується похолодання. Температура повітря знизиться до +21+25 градусів.

Метеоблог головного синоптика країни

Джерело: www.wetteronline.de

Атмосферні фронти переміщуватимуться із заходу на схід і зачіпатимуть українські захід та північ, часом у вологу погоду потраплятимуть і центральні області. А ось південь та схід все ж втримаються у сухій повітряній масі. Тому для найближчого відпочинку найкраще обирати південну частину України.

У Києві 19, 20 та 21 липня передбачається суттєве потепління. Температура повітря підвищиться до +25+29 градусів. Локальні дощі з грозами можливі, проте сонця також вистачатиме.

Не варто відмовлятися від прогулянок на свіжому повітрі в найближчий вікенд, особливо якщо ці прогулянки – до найближчої виборчої дільниці.

Початок наступного тижня у Києві обіцяє бути теплим, до помірної спеки, до +26+27 градусів. Проте вже в середу у столиці знову посвіжіє до +21+23 градусів. Локальні дощі та грози чергуватимуться із сонцем та сухою погодою.

Погода передбачається мінливою найближчими днями, із коливаннями атмосферного тиску та температури повітря. Проте жодні атмосферні несподіванки не повинні збивати нас з пантелику, якщо ми вміємо довіряти професіоналам.

І хай це стосується не лише метеорології.

Наталка Діденко

Залишити коментар