Середа, 25 листопада

Прес-секретарка Леоніда Кучми, представника України у Тристоронній контактній групі, Дарка Оліфер заявила про підготовку до взаємного звільнення «підтверджених осіб», яких утримують у так званих «ДНР» і «ЛНР» та українських тюрмах. Ідеться про людей, які перебувають в установах пенітенціарної системи України.

«У гуманітарній підгрупі підтверджено місцезнаходження 69 наших громадян, яких ми прагнемо звільнити. У закладах української пенітенціарної системи перебуває 208 осіб, яких запитує протилежна сторона», – сказала прес-секретарка представника України у Тристоронній контактній групі Леоніда Кучми.

За її інформацією, було досягнуто домовленостей у найкоротші терміни, провести роботу в двох паралельних напрямах: юридичне очищення та підготовка до взаємного звільнення підтверджених осіб і подальше підтвердження утримуваних осіб.

Також 17 липня ТКГ за участю представників незаконних збройних формувань погодила припинення вогню на Донбасі з опівночі 21 липня 2019 року за київським часом, а також домовилася про якнайшвидший початок спільного демонтажу фортифікаційних споруд у районі смт Станиця Луганська Луганської області, зокрема, знесення споруди на мосту через Сіверський Донець.

Залишити коментар