Вівторок, 24 листопада

Перший помічник Володимира Зеленського Сергій Шефір заявив, що Офіс Президента України сподівається вийти на «нормальний переговорний процес» із Росією.

Як він розповів в інтерв’ю виданню LB.ua, зараз у Зеленського шукають можливість вийти на розмову на рівних.

«Ми хочемо вийти на нормальний переговорний процес із Росією. Для цього потрібно зробити перший крок. Повинен бути мир. Будь-яка війна закінчується переговорами. Але без втрати територій із нашого боку! Багато вже говорилося про припинення стрілянини, відведення військ, але головне – потрібно почати говорити», – зазначив Шефір.

На його думку, Путін думає про свою країну та хотів би вийти з цієї ситуації з гордо піднятою головою.

«Може, він (мир з Україною – прим. ред.) особисто Путіну не потрібен. Але він думає теж, напевно, про свою країну, і хотів би вийти з цієї ситуації з гордо піднятою головою», – вважає перший помічник Зеленського.

«Я переконаний, що ми готові на переговори. Вірю, докладемо всі сили для того, щоб переконати його, і на 70 % впевнений у їхньому успішному результаті», – додав Шефір.

«Ми показуємо свої кроки – розвели війська в Станиці Луганській, хочемо побудувати міст, відновили Мінський процес. Усіма своїми діями, а також під час виступів президент каже, що готовий до переговорів. Не так просто, щоб Росія відповіла, але, думаю, що ще кілька кроків, і ми прийдемо до діалогу. У мене є внутрішня впевненість», – сказав він.

Залишити коментар