Субота, 31 жовтня

Головного редактора «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського, якого звинувачують у державній зраді, залишили під вартою до 19 вересня.

Прокурори просили продовжити арешт, наголошуючи на ризиках втечі чоловіка. Сторона обвинувачення в суді нагадала про російське громадянство Вишинського та відмову від українського і те, що він був штатним працівником російського ЗМІ.

Адвокати ж зазначили, що Вишинський не збирається тікати з країни, має столичну прописку і сам «зацікавлений у встановленні істини». Сам Вишинський сказав, що позиція прокурорів необґрунтована, а він має бути не обміняний, а звільнений через невинуватість.

На питання журналістів про ймовірне продовження журналістської діяльності в разі звільнення Вишинський сказав, що хотів би продовжити: «Звісно, я хочу продовжити роботу в професії, якою я займався».

За даними слідства, Вишинський щомісяця отримував 53 тис. євро «для проведення підривної інформаційної діяльності». Гроші з Росії переводили не напряму Вишинському, а до Сербії, потім до України.

Залишити коментар