Четвер, 26 листопада

Партія «Слуга народу» за результатами національних екзит-полів святкує перемогу на парламентських виборах. До Верховної Ради можуть потрапити щонайменше 120 представників команди Разумкова.

Ейфорія, радість та перші заяви: у штабі «Слуги народу» вже почали святкувати перемогу та давати перші коментарі з приводу результатів. І хоча Володимир Зеленський, виступаючи після оголошення перших результатів, наголосив, що непогано було б повторити президентські вибори та набрати 73 %, очевидно, що до таких показників у команді політтехнолога президента Дмитра Разумкова були готові.

«Слузі народу» пророкували перемогу від самого початку кампанії, і хоча рейтинг від початку гонки дещо впав, довіра виборців до Зеленського та Ко, вочевидь, лишається незмінною.

Пропрезидентська політична сила за попередніми підсумками набрала більше, ніж троє головних конкурентів: «Європейська Солідарність», «Батьківщина» та «Голос». Однак повну картину ми зможемо побачити після отримання списку переможців за мажоритаркою. А поки що пропонуємо світлини зі святкування «Слугою народи» перемоги.

Фото: Іван Печений

2 комментария

  1. Позорище. Все подъезды к городу Харькову и сам город заклеили в ночь с 19 на 20 июля ЗРОБИМО IХ РАЗОМ. . 20 и 21 июля плакаты никто не снимал. 20 июля в городе Харькове в районе 602 микрорайона произошло страшное дтп. И никто ничего не показал, так как это произошло под бигбордом ЗРОБИМО IХ РАЗОМ. Вас зробили- НАРIД)))))))

  2. Святой Равноапостольный Владимир Креститель : «Владимир на столе, а се его серебро». Первая каменная церковь Киевской Руси — Десятинная — надпись вырубленная на фундаменте: «Откуда есть пошла земля Русская». Бытовая переписка русичей на берестах — на языке близком к русскому. Русский — единственный документально подтвержденный язык Киевской Руси. Предатели выбивают у нации ее главный и сильнейший инструмент отражения мира — Русский Язык!
    К ответу профанаторов нации бывшей третьей мощью в мире в восьмидесятых! “По плодам их узнаете их …”
    Під військовий трибунал злочинців — ворогів нації (лайно нації — ініціативне лайно): політичних керівників та оліґархів, що привели до руїни, оранжеву коросту, майданопаскуд і їх ляльководів, гнилодухих головоногих ґрантоїдів і нікченмну остолопно-мракобісну мразь – самозваних «націоналістів»!
    2014 — 2019 Нiколи Знову! Правду в Раду! Легендa №17 ППШ

Залишити коментар