Неділя, 29 листопада

На найвіддаленішій виборчій дільниці  українській антарктичній станції «Академік Вернадський»  завершилося голосування на парламентських виборах. Про це повідомили в Національному антарктичному науковому центрі.

Голосування розпочалося о 8:00 за місцевим часом (14:00 за Києвом) і тривало півгодини, у ньому взяли участь 12 учасників антарктичної експедиції.

«Сьогодні полярники голосували в приміщенні станційного бару Фарадей. За скриньку для голосування слугував прозорий бокс для їжі, в якому проробили отвір для бюлетеня. Після голосування та підрахунку голосів оригінали документів переклали в конверти та опечатали їх. При нагоді ці документи буде передано до Центрвиборчкому.

Такою є ще одна особливість виборчої процедури на антарктичній станції. Залежно від дати виборів і льодової обстановки нагода передати на велику землю протокол дільничної комісії з мокрою печаткою та самі бюлетені може трапитися і через місяць, а, буває, що і через рік», – розповіли в Національному антарктичному науковому центрі.

Полярники голосували лише за загальнонаціональними списками партій, бо спецдільниця в Антарктиді не прикріплена до жодного з мажоритарних округів.

Залишити коментар