Середа, 25 листопада

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що всі міністерства мають підготовувати так звані звіти для наступних міністрів з інформацією про цілі, завдання і досягнення, щоб цивілізовано передати владу. Про це він сказав на засіданні Кабінету Міністрів.

За його словами, для безперервності влади уряд і прем’єр-міністр складають повноваження перед новообраною Верховною Радою на її першому засіданні. Але при цьому залишаються виконувати свої обов’язки до формування нового уряду.

Він висловив сподівання, що засідання Ради відбудеться достатньо скоро і швидко буде сформований новий Кабмін.

«Ми дуже відповідально ставимося до забезпечення стабільності в Україні та виконання всіх завдань, які покладені на уряд у перехідний період. Ми будемо забезпечувати нормальну життєдіяльність країни, ми підготуємо країну до опалювального сезону, щоб не було жодних потрясінь. Тому що вибори виборами, але людям потрібні тепло, світло і відповідний комфорт», – заявив Гройсман.

Очільник уряду зазначив, що кожне міністерство має підготувати необхідні матеріали для наступних міністрів.

«Це абсолютно нова традиція. Не хлопнути дверима і піти, а зробити підготовку по кожному міністерству, по кожному напрямку, які є досягнення, які є проблеми, які є політики у сфері цього міністерства, які є цілі та завдання. Для того, щоб новий міністр, коли прийде, отримав матеріали для повного ознайомлення зі станом справ», – сказав він.

При цьому Гройсман висловив надію, що у новому Кабміні міністерств буде менше. На його думку, до 12 міністерств – оптимальна модель функціонування уряду. Крім того, прем’єр розповів, що хотів би, щоб новий уряд продовжив впроваджувати реформи. Зокрема, у сфері освіти, медицини, у питанні децентралізації тощо.

Гройсман також нагадав, що попередні роки були непростими, оскільки в Україні було багато викликів, зокрема пов’язаних із зовнішніми боргами. Прем’єр-міністр додав, що ці виклики нікуди не поділися і новому Кабміну теж треба буде з ним справлятися.

1 комментарий

  1. Гройсман вважає, що не варто чекати закінчення каденції Ради on

    Гройсман вважає, що не варто чекати закінчення каденції Ради дев’ятого скликання.Після реформи парламенту необхідно провести позачергові вибори в Раду в 2020 році, вважає прем’єр: http://chas-z.com.ua/news/75093

    «Якщо ми зараз сформуємо Верховну Раду із 423 депутатів за старою системою, це означає, що ми п’ять років повинні жити в такій ситуації? Це неправильно. Тому, як тільки ми його (парламент) сформуємо, треба провести реформу, зняти недоторканність, треба, щоб президент підписав відкриті списки, зменшити кількість депутатів, закріпити децентралізацію в Конституції, і через якийсь період йти на вибори», — сказав Гройсман.

Залишити коментар