Вівторок, 1 грудня

Ексголова парламентської фракції «Партія регіонів» Олександр Єфремов 24 липня вийшов із СІЗО у Старобільську Луганської області. Він заявив, що збирається довести, що в «Партії регіонів» були лише добрі та порядні люди.

За словами Олександра Єфремова, нині він усі свої сили спрямує на відбілення репутації як своєї особистої, так і «Партії регіонів», яка вже не існує.

«Для мене головне завдання – довести, що я як член “Партії регіонів” зовсім невинний і що понад мільйон людей, які були у “Партії регіонів”, – це добрі, порядні люди, які живуть в Україні та вважають себе українцями», – запевняє Єфремов.

Він також додав, що в нинішній політичній ситуації у країні розбирається мало, оскільки був обмежений у надходженні інформації.

«Це не свідчить про те, що я зав’язую з якоюсь політикою. Але коли ти три роки просидів у в’язниці, розповідати про те, що ти будеш зараз когось наставляти, – це по-дурному», – заявив Єфремов.

Нагадаємо, 30 липня 2016 року ексголову фракції «Партія регіонів» Олександра Єфремова затримали за підозрою у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України. Крім посягання на територіальну цілісність і недоторканність країни, Єфремова підозрюють у прямій підтримці злочинної організації «ЛНР», а також незаконному заволодінні майном «Луганськвугілля».

Залишити коментар