Субота, 28 листопада

Метеоблог головного синоптика країни

Пекельне літо накинулося на Західну Європу. Температура повітря у багатьох країнах досягає і перевищує +40 градусів. Традиційно прохолодніші Велика Британія, Швеція, Фінляндія потерпають від +30+35 градусів. Центральна Європа, південь континенту також опинилися в заложниках у повітряної спекотної маси південного походження. А ось Україні припала погода комфортна, свіжа, із помірним теплом та періодичними літніми, рясними чи тихими, дощами. Суспільство наше цього літа неспокійне, бурхливе і часом нервове, тому атмосфера вирішила не доливати синоптичної олії в атмосферний вогонь і порадувати всіх толерантністю та мудрістю.

Найближчими днями в Україні метеорологічні умови не зазнають особливих змін.

Впродовж 26, 27 та 28 липня у більшості областей пройдуть локальні короткочасні дощі, подекуди з грозами.

Метеоблог головного синоптика країни

Джерело: www.wxcharts.com

Характер опадів буде короткочасним, зливи чергуватимуться із сонячними проясненнями. Часом атмосферний фронт обмежиться збільшенням хмарності, без суттєвих опадів.

Найкомфортнішою передбачається погода в кінці тижня у південній частині України – буде багато сонця, переважатиме суха повітряна маса.

Температура повітря особливо порадує відпочивальників, протягом дня +26+29 градусів, при сильнішому сонячному нагріванні місцями до +30 градусів.

На решті території України стовпчики термометрів коливатимуться у комфортних межах, +24+27 градусів.

У Карпатах очікується впродовж дня +19+24 градуси, на високогір’ї +15+19 градусів, тому туристам слід подбати про відповідний одяг.

З початку наступного тижня в Україну знову прийде чергове похолодання. Температура повітря знижуватиметься у денні години від +20+25 градусів до +18+23 градусів. Проте південна частина належатиме спекотній повітряній масі, очікується +26+30 градусів. І лише 1 серпня зниження температури повітря дійде і до півдня України.

У Києві 26 липня та вихідні, 27-28 липня, очікуються помірно теплими, денна температура повітря досягне +23+27 градусів. Дощі з локальними грозами – ймовірні, тому на відпочинку подбайте про захист від дощу. Опади чергуватимуться із сонячними проясненням, але все ж волога погода домінуватиме, не забувайте взяти із собою засоби проти комарів.

Початок наступного тижня прийде у столицю із черговим зниженням температури повітря. 29 липня ще буде теплим, до +25 градусів, проте 30-31 липня та 1-2 серпня стовпчики термометрів не піднімуться вище +19+23 градусів.

Волога погода у Києві також переважатиме на наступному тижні, але сильних дощів не видно. Як і сильної спеки чи аномального холоду.

Атмосфера до нас прихильна, проте все одно уважно стежимо за щоденними прогнозами погоди. Аналіз, уточнення, знання та професійний підхід – це все те, чого нам часом бракує у повсякденному житті.

Наталка Діденко

Залишити коментар