П'ятниця, 27 листопада

Експрезидент Петро Порошенко заявив, що дав усі необхідні пояснення щодо прозорості угоди купівлі-продажу заводу Кузня на Рибальському. За його словами, не існує жодної кримінальної справи, де б фігурувало його прізвище.

«Ми твердо наголошуємо, що будемо заявляти, якщо Держбюро буде упереджено ставитися та не буде порушувати справу проти Портнова за завідомо неправдиве повідомлення про злочин, ми будемо шукати правду по захисту країни, йдеться про захист Порошенка, а про захист України в суді.

Твердо наголошую, що після сьогоднішнього спілкування ми отримали ще раз запевнення, що жодної кримінальної справи, де б фігурував Порошенко, не існує. І сьогодні ми надавали пояснення, і в письмовій формі, і усно щодо напрямів, які стосуються угоди купівлі-продажу, абсолютно прозорої, яка здійснювалася без моєї участі, заводу Кузня на Рибальському».

Під час спілкування з журналістами експрезидент наголосив, що про допит дізнався зі ЗМІ, які посилалися на Telegram колишнього заступника голови АП Януковича Андрія Портнова. Порошенко зазначив, що про подальші допити йому нічого невідомо та порадив звернутися за цією інформацією до Портнова.

«Не дивлячись на те, що представники експрезидента постійно змінюють свої рішення, я вітаю крок Петра Порошенка, який в останній момент все ж знайшов можливість та прийшов на допит. Отже, перший допит відбувся. На черзі – інші, повістку Петро Порошенко вже отримав. Конструктивна співпраця усіх учасників провадження дозволить знизити політичний градус та працювати виключно в правовій площині», – наголосив директор Державного бюро розслідування Роман Труба.

Залишити коментар