Субота, 15 серпня

Правоохоронці затримали колишнього начальника головного управління Нацполіції в Одеській області Дмитра Головіна за розкрадання в особливо великих розмірах. Про це повідомляють у прес-службі Національної поліції.

«Колишньому начальникові поліції Одеської області інкримінується причетність до кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. Ця стаття передбачає відповідальність за привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Керівництво Національної поліції України наголошує на непримиренному ставленні до будь-яких порушень законодавства, незважаючи на ранги співробітників, а також наполягатиме на об’єктивному розслідуванні та притягненні винних осіб до відповідальності, передбаченої законодавством», – йдеться у повідомленні.

1 комментарий

  1. Василий on

    Писали в Инете, что Головин, как и другие чиновники получил недвижимость в Затоке, за то, что закроет глаза на грубейшие нарушения закона — продажу пляжной земли в качестве дачных участков, которые были выделены после согласования в ОБЛАДМИНИСТРАЦИИ планов этих земель (губернатиор- Максимов Степан такой себе «»простой, из народа»). И дороги перекоывали люди и писали везде.

Залишити коментар