Четвер, 3 грудня

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну бесіду з прем’єр-міністром Італії Джузеппе Конте, зокрема він обговорив з ним вирок нацгвардійцю Віталію Марківу. Про це повідомили у прес-службі президента.

Глава держави запропонував італійському прем’єру правову допомогу «у проведенні ґрунтовної спільної експертизи обставин смерті Андреа Роккеллі» – фотографа, в убивстві якого звинуватили Віталія Марківа.

«Президент висловив стурбованість невиправдано жорстким рішенням суду та підкреслив важливість неупередженого розгляду цієї справи італійським Апеляційним судом», – йдеться у повідомленні.

Натомість у повідомленні уряду Італії про телефонну розмову прем’єр-міністра Джузеппе Конте з Володимиром Зеленським немає згадки про те, що вони обговорили справу нацгвардійця Віталія Марківа.

«Привітавши з успіхом на парламентських виборах минулої неділі, прем’єр Конте підтвердив підтримку Італією територіальної цілісності та суверенітету України у напрямку повного виконання Мінських угод. Президент Ради, зокрема, висловив вдячність за заяви президента Зеленського на користь відновлення діалогу, який міг би створити умови для вирішення конфлікту у східних регіонах України», – сказано у повідомленні.

Залишити коментар