Субота, 31 жовтня

У партії «Слуга народу» планують провести реформу адміністративного устрою, замінивши державні адміністрації префектурами. Про це в інтерв’ю LB.ua заявив голова виборчого штабу партії Олександр Корнієнко. 

За його словами, реформа передбачає «збільшення повноважень влади місцевого рівня та зменшення ролі таких елементів, як держадміністрації».

«При такій моделі… ідеться про збільшення районів, якими опікуватиметься префект», – зазначив він і додав, що планується залишити 100 районів.

13 комментария

 1. … маразьм крепчає! Вже так розпотрошили мозги людям перейменуваннями, фішками,…, рбіцянками на завтра, можливо-не можливо, що дальше нікуди. Людьми просто маніпулюють під чиюсь хвору свідомість….за принципом » собака гавкає, караван іде»…. А жити треба вже сьогодні!! Тільки дурак цього не розуміє. Але якшо вже піде народний вал гніву, то ніхто нікого не буде судити…

 2. Віктор Кайдаш on

  Правильно треба допомагати 100 районів достатньо, не заважайте працювати ,президента обрало 75% населення, якщо вас проголосує хоч 0.6% як пана Садового тоді будете коментувати

  • В любому колективі дураки страшні.Але ініціативні дураки страшніші в рази. В неті пузирі, створені штатними слугами урода, підхвачені ініціативниками і вже клоуна «ОБРАЛО 75% НАСЕЛЕННЯ» За даними ЦВК у виборах взяло участь 50 % ВИБОРЦІВ, ЗАНЕСЕНИХ У СПИСКИ. Грамотії! Візьміть калькулятор, коли на листочку не виходить і порахуйте СКІЛЬКИ НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ ПРОГОЛОСУВАЛО ЗА ЗЕ?

 3. Володимир on

  Пропозиції вносять люди дуже далекі від реалій життя селян. Зараз проблема з віддалених сіл добратись до райцентра. Як правило автобус один раз вивозить, а другий привозить мешканців у село. А тепер об’єднають райони і їдь, кріпаче, за 70-80 км до адміністративних установ, ночуй на вулиці. Потім стане скорочення/об’єднання лікарень, шкіл, тощо. Усе не для народу, а навпаки.

 4. Владимир on

  О префектах вместо глав обласных администраций уже давно шла речь. Под эту реформу уже увеличили штаты облсоветов…Реформа давно назрела…

 5. СЕРГІЙ Пам»ятаєте, як в свій час таке ж пропонували і регіонали — замість декількох десятків областей зробити 6 — 7 великих регіонів — Донбас, Західна Україна і т.д. Ніхто не здогадується, навіщо це було потрібно? Ніхто не думає, що це був варіант розділення України на декілька маріонеткових держав (для подальшого поглинання Росією) — щось подібне до теперішньої «федералізації».

 6. Це хочуть зробити на зразок, як у Франції. Досить дієво. Головне, щоб стались зміни у свідомості людей. Треба починати жити по — новому. Бо старі партократи- олігархати вже всім надоїли.

Залишити коментар