Субота, 5 грудня

Секретар Ради національної безпеки та оборони Оленсандр Данилюк виступив з ініціативою скоротити кількість міністерств. Зокрема він пропонує об’єднати МОЗ із Мінсоцполітики. 

«Я – за маленьку кількість міністрів. У нас у країні кадровий голод. Якщо в нас навіть буде один чи два слабких міністри, уже не кажучи про прем’єр-міністра, це просто потягне вниз весь уряд. Тому максимально 12-13 міністрів – це те, що я бачу», – повідомив Данилюк.

Він нагадав, що раніше працював міністром фінансів до свого звільнення після скандалу з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Так, під час роботи в уряді Данилюк виступав за об’єднання Міністерства фінансів та Міністерства економічного розвитку й торгівлі.

«Можна розглядати об’єднання Мінсоцу й МОЗу. Тому що, врешті-решт, охорона здоров’я – це також певна соціальна функція. Тобто таку логіку треба робити, щоб не було, що в одному блоці в нас дві голови, які між собою сперечаються. Має бути єдина політика», – заявив Данилюк.

1 комментарий

  1. Єрмоленко Тетяна on

    Дійсно, міністерств і комітетів в Україні занадто багато. Толку від їхньої кількості немає, хіба що витрати на зарплати із бюджету великі. Скорочувати і скорочувати… Нехай ідуть працювати по-спражньому.

Залишити коментар