Субота, 28 листопада

Співробітники поліції Києва затримали двох учасників інциденту в пресцентрі інформаційного агентства «Укрінформ» і надають правову кваліфікацію цій події, повідомив 30 липня відділ комунікації столичної поліції.

За даними правоохоронців, близько 16:30 до чергової частини Шевченківського управління поліції надійшло повідомлення про бійку на вулиці Богдана Хмельницького.

«Правоохоронці встановили, що до приміщення забігли невідомі, почали конфліктувати з присутніми, кидали яйця, а потім розбили вхідні двері та втекли. Двох активних учасників події затримали та доставили до відділу поліції. Наразі вони надають пояснення», – йдеться в повідомленні.

30 липня група осіб у футболках із написом «Традиція і порядок» зірвала пресконференцію кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 50 і розгромила пресцентр у будівлі інформаційного агентства «Укрінформ» у Києві.

Понад 10 осіб, які увірвалися до приміщення, кричали «Геть сепаратиста Аксьонова!» та звинуватили учасника пресконференції, самовисуванця Андрія Аксьонова, що він є громадянином Росії. Сам Аксьонов стверджує, що ніколи не мав російського паспорта.

Залишити коментар