П'ятниця, 27 листопада

Кандидат у нардепи від «Слуги народу», ведучий програми «Гроші» на каналі «1+1» Олександр Дубінський заявив, що в майбутньому парламенті він і ще кілька нардепів створять депутатську групу.

«Вирішили створити в новому парламенті депутатську групу мажоритарників з робочою назвою “Справедливість”. Нас вже п’ять осіб. Приєднуйтесь»,  повідомив Дубінський в інстаграмі. Підписав він фото з Трускавця, на якому також присутні «слуги»: блогер Олександр Куницький, який виграв округ у Олександра Грановського і журналістка «1+1» Ольга Василевська-Смаглюк.

У коментарі «Українській правді» Василевська-Смаглюк заявила, що «бере участь лише у створенні неформального депутатського об’єднання мажоритарників Київської області». «В інші групи я не вступаю»,  сказала вона.

Ще одним учасником групи може бути кандидат від «Слуги народу» Максим Бужанський, який переміг на 25-му окрузі у Дніпропетровській області. Анонси їхніх спільних зустрічей Дубінський поширював на своїй сторінці у фейсбуці.

Зазначимо, що регламент Верховної Ради не передбачає створення депутатських груп у межах однієї фракції. Такі групи можуть створювати позафракційні нардепи.

«Позафракційні народні депутати можуть входити до складу депутатських фракцій або об’єднуватися у депутатську групу народних депутатів»,  сказано у регламенті.

Також він передбачає, що зареєстрована депутатська група має права депутатської фракції.

2 комментария

  1. Мені з самого початку не сподобалися «речівки» цього Дубинського. Тебе обрали від слуги народу, а ти вже як той зрадник в контратаку. А чому ти не пішов самовисуванцем? Знав, що не оберуть. Я розумію, буває, що не зразу відчуваєш від чого чешеться на голові, а потім вже стає зрозуміло від чого. Як у тій рекламі на телебачені. Так не можна робити. Зеленський відкрито заявив про свої наміри зробити життя українців краще. А Дубинський створює групу, щоб заробляти на договорняках . Може приймуть закон про відозву депутата? добре б було якби прийняли такий закон. А Дубинський? Його чекає доля зрадника. І це добре, що він проявився рано.

Залишити коментар